Naše hry

Hra Eighty One

Eighty One je válcová hra se čtveřicí otočných válců, na kterých je osmdesát jedna výherních linií. Symbol 81 je divoký a navíc každý tento symbol násobí výhru na dvojnásobek. Je to jedna z nejoblíbenějších her v celé historii válcových her.

Eighty One

 

Hra Hell's Devil II

Hell´s Devil II  je válcová hra s pěticí otočných válců a pěti výherními  liniemi. Divoký symbol Devil se při výhře rozhoří na celý válec. Pekelné výhry a báječná podívaná.

Hell's Devil II

 

Hra Joker In Prison II

Joker In Prison II  je válcová hra s trojicí otočných válců, na kterých je pět výherních linií. Symbol JOKER je divoký a zároveň „uvězňuje“ výherní linie, které k němu přísluší. Hráč tak získává dvojnásobnou výhru. Jedna z nejoblíbenějších her. Skvělá zábava se spoustou propracovaných výher. Perfektní animovaná 3D grafika s vysokým rozlišením.

Joker in Prison II

 

Hra Joker Play II

Joker Play II  je válcová hra s trojicí otočných válců, na kterých je dvacet sedm výherních linií. Symbol JOKER je divoký a celé plato stejných symbolů výhru zdvojnásobí. Oblíbená hra ve všech hernách. Perfektní 3D grafika s vysokým rozlišením.

Joker Play II

Ve formuláři se vyskytují chyby. Prosím opravte je, poté můžete pokračovat.